Valgjärve pesumaja

Tutvustus

Pesukonteiner Kalander Oleme jaanuaris 2006 tegutse­ma hakanud pesumaja, mis asub Valgjärvel Põlva maa­konnas. Oma teenuse oleme suunanud ainult majutus­asutuste pesu käitle­miseks. Nimetatud spetsiali­seeru­mise põhjuseks on hotellide, motellide, SPA-de kõrgemad nõuded pesu kvaliteedile, teenuse kiirusele, paindlik­kusele ja asja­ajamise lihtsusele.

Parimal tasemel teenuse pakkumiseks oleme muretsenud koostöös Elektroluxiga kaasaegseimad pesulaseadmed: pesumasinad, -kuivatid, kalandri ja viimistluslaua, ning jätkuvalt uuendame seda investeerides pesutulemuse kvaliteeti. Seadmete valik võimaldab pesta iga kliendi pesu eraldi. Samuti on meie töötajad saanud spetsiaalse väljaõppe ja on oma ala spetsialistid. Kuna meie kliendid on suures osas ka Rohelise Võtme märgise omanikud, siis kasutame pesu pesemiseks ainult fosfaadivabasid keskonnasäästlikke pesuaineid. Samuti ei kasuta me pesu valgendamiseks kloori vaid pesusõbralikke kvaliteetseid valgendus- ning kirgastusaineid. Nimetatud ainete kasutamine võimaldab hoida pesu käibel ca 20-30% pikemal perioodil. Lisaks oleme teinud investeeringuid kasutatava vee kvaliteedi parandamiseks.

Pesuvesi läbib eritöötluse, AquaHardŽ tehnoloogia abil vähendame vee karedust ja oleme paigaldanud rauaeraldusfiltrid, mis eraldavad veest mehaanilise reostuse, lahustunud ja oksüdeerunud raua, mangaani ning väävelvesiniku. Filtrit läbinud vesi on läbipaistev, ebameeldiva lõhna ja maitseta. Vee karedus on küll loomulik loodusliku vee omadus, kuid pehmendatud vees on pesutulemus parem ja pesuvahendite kulu väiksem. Samuti on loputamine tõhusam ning pesu meeldiva lõhnaga.

Pesu transporti teostame pesukonteinerites või kottides meie ettevõtte bussiga. Kuigi meie tegutsemis- ning ka tõestamisaeg on olnud lühike, oleme siiski juba saavutanud oma klientide seas usalduse. Meie suurimateks klientideks on hetkel Pühajärve Puhkekeskus, Kubija Hotell, Nuustaku Pubi külalistemaja, Hotell Bernhard, Pesa Hotell, Tamme puhkemaja, Värska Sanatoorium, Marguse Puhkekeskus ja paljud teised piirkonna majutusasutused.

Koostööpartnerid

Pühajärve Puhkekeskus Tehvandi Spordikeskus Kääriku Spordikeskus Karupesa Hotell

GMP Clubhotel Värska Sanatoorium ja Veekeskus Greete Motell Elektrolux


Kontakt:  OÜ Ikomix  info@ikomix.ee  +372 79 70 799  +372 53 018 229

css  xhtml   veeb: aloel